Ing. Petr Melichar, akreditovaný instruktor

Stručně  ...
Lezení na skalách, horách a umělých stěnách se věnuji 17 let. Jsem jedním z velmi mála lidí s    nejvyšší instruktorskou akreditací   v České republice s doživotní platností a živnostenským oprávněním.

Mým cílem je, aby se pro vás lezení stalo potěšením, zábavou i odpočinkem. Učím efektivně využívat celé tělo při lezeckém pohybu včetně nejnovější metodiky pro bezpečné lezení a jištění.

V pokročilých kurzech vám pomohu s efektivním pohybem, tréninkem, spárovým lezením nebo prováděním záchrany na skalách a v horách.

Jako horolezecký vůdce vás vezmu na jakékoliv skály nebo hory a pomohu vám tak splnit sny s maximální úrovní bezpečnosti.

 

Proč lezu  ...

Horolezectví je pro mě přitažlivé díky rozmanitému prostředí, které tvoří lidé, příroda, sportovní výkon, nová místa a země. Mojí osobní dlouhodobou snahou je být maximálně univerzálním lezcem. Svoje nejtěžší výstupy mám ve všech možných částech Evropy (Česká republika, Německo, Francie, Španělsko, Švédsko, Rakousko, Řecko). Lezení je radost, spolu s přátelstvím a důvěrou vůči mým spolulezcům mi umožňuje podstupovat výzvy na hranici fyzických a psychických možností.

 

Instruktor