Ing. Petr Melichar, akreditovaný instruktor

Stručně

Lezení na skalách, horách a umělých stěnách se aktivně věnuji 19 let. Jsem jedním z velmi mála lidí s    nejvyšší instruktorskou akreditací   v České republice s doživotní platností a živnostenským oprávněním.

Mým cílem je, aby se pro vás lezení stalo potěšením, zábavou i odpočinkem. Učím efektivně využívat celé tělo při lezeckém pohybu včetně nejnovější metodiky pro bezpečné lezení a jištění.

V pokročilých kurzech vám pomohu s efektivním pohybem, tréninkem, nebo lezením vícedélek/velkých stěn, prováděním skalní a horské záchrany.

Jako horolezecký vůdce vás vezmu na jakékoliv skály nebo hory a pomohu vám tak splnit sny s maximální úrovní bezpečnosti.

 

Proč lezu

Horolezectví je pro mě přitažlivé díky rozmanitému prostředí, které tvoří lidé, příroda, sportovní výkon, nová místa a země. Mojí osobní dlouhodobou snahou je být maximálně univerzálním lezcem. Svoje nejtěžší výstupy mám ve všech možných částech Evropy (Česká republika, Německo, Norsko, Francie, Španělsko, Švédsko, Rakousko, Řecko, Slovensko). Lezení je radost, spolu s přátelstvím a důvěrou vůči mým spolulezcům mi umožňuje podstupovat výzvy na hranici fyzických a psychických možností.

 

Naše akce v posledních letech

2023: Španělsko,
2022: Španělsko, Francie - únor až květen 2022, Norsko - červenec až srpen 2022
2021: Španělsko - únor/březen, Řecko - říjen/listopad
2020: Francie, Španělsko - únor, ČR - březen, duben, Španělsko - listopad
 
 

 

Instruktor