Kurz spár a pískovcových technik

Vážení zájemci, kurz se z technických důvodů ruší!

Byly jsme na konci prosince 2022 informování, že areál umělé stěny v pražských Holešovicích, která poskytovala jedinečné možnosti pro konání tohoto kurzu, podlehne demolici z důvodu nové developerské výstavby bytů. Kurz tak není kde konat.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Určeno: chceš zjistit, proč se říká, že spára je jeden velký chyt? Připadá ti, že bez zlomení kostí, kloubů a úplně sedřené kůže to nejde? Uchvacují tě videa Wide Boyz (Pette Whittaker, Tom Randall) a Pamely Pack? Chceš lézt sokola s lehkostí? Nekrvácet z celého těla po pár krocích v komíně či spáře? Pak to je kurz pro tebe. Jedná se o specializovaný lezecký kurz a trénink. Předpokladem jsou znalosti na úrovni pokročilého lezeckého kurzu.

 

Cíl: úvod do specifických (nejen) „pískovcových“ technik, které ti nakonec umožní přelézt či jen ušetřit hromadu síly v mnoha cestách. Zároveň se seznámíš s ostatními šílenci, kteří chtějí lézt to samé.

 

Obsah:

Jak lézt spáry, sokolíky, komíny.

 

Místo: umělá stěna v Praze bude upřesněna dle specifických potřeb pro trénink

 

Počet účastníků: maximálně 4 na jednoho akreditovaného instruktora

 

Kurz zahrnuje: 5 lekcí x 2 hodiny, akreditovaného instruktora.  Ostatní materiál se předpokládá již vlastní, se kterým je účastník plně sžit. Samozřejmě možno vypůjčit.

 

Cena: standardně konaný kurz: 1950,- Kč / osoba / 5 lekcí (10 hodin)

 

Chci se přihlásit na kurz